O nas

 

Jesteśmy dostawcą wysokiej jakości produktów spożywczych. W ofercie mamy soki i nektary oraz kawę. Nasze portfolio będzie się sukcesywnie powiększać o kolejne kategorie.

SOKI I NEKTARY,
które mamy w ofercie to produkty, które nasza rodzina zna i spożywa od ponad 10 lat. Uwielbiają je nasze dzieci - szczególnie nektar malinowy i truskawkowy ;) Dziś dzielimy się ich jakością dostarczając dowolnie skompletowaną skrzynkę soków i nektarów pod Państwa drzwi - tak jak kiedyś robił to mleczarz dostarczając codziennie świeże mleko do polskich domów.

Najważniejsze są dla nas jakość dostarczanych produktów oraz Państwa wygoda. Nie zapominamy jednak o środowisku naturalnym, dlatego nasze soki dostarczamy w szklanych, zwrotnych butelkach, za które pobieramy kaucję.

Nasze soki i nektary powstają w Polsce, z polskich surowców, zawsze w myśl zasady:

  • produkowane są tylko ze świeżych owoców i wyłącznie w okresie zbiorów
  • owoce pochodzą jedynie od zaufanych sadowników
  • produkcja przypomina bardziej manufakturę niż fabrykę, a każde tłoczenie to rytuał i święto
  • soki i nektary są pasteryzowane, więc mogą Państwo spokojnie przechowywać je do 12 miesięcy od dostarczenia do domu, choć z doświadczenia wiemy, że znikają w mgnieniu oka

Najlepszą rekomendacją dla naszych soków i nektarów jest moment otwarcia butelki – wówczas ze szklanej szyjki wydobywa się intensywny, wyraźny zapach świeżych owoców, Nam przywołuje on wspomnienia z dzieciństwa - letniego czasu spędzanego na działce dziadków.

KAWA
W ofercie mamy również świeżo paloną kawę ziarnistą prosto z gdańskiej palarni Nieczapla Coffee Roasters.
To dzięki Patrykowi i Filipowi, którzy tworzą palarnię Nieczapla poznaliśmy świat kawy, tak bogaty w aromaty. Kawa najsmaczniejsza jest do trzech miesięcy od palenia i tylko taką możecie Państwo u nas kupić.

Poranne parzenie kawy to w naszym domu rytuał. Każdy poranek pachnie świeżo zmielonym ziarnem, które zaparzamy klasycznie lub alternatywnie - w zależności od nastroju i potrzeby. Najlepsza gatunkowo kawa i dbałość o proces parzenia odwdzięczają się bogatą nutą smakową i aromatyczną. W dostępnej u nas mieszance pod espresso można wyczuć nutę czekolady i orzechów, kawy jasno-palone to w zależności od gatunku smaki cytrusów, owoców jagodowych, czekolad i orzechów. Lżejsze, bardziej wielowymiarowe - jak wino.
 
Powód, dla którego współpracujemy z chłopakami z Nieczapla, to bezkompromisowe podejście do jakości, oraz olbrzymia wiedza i pasja z jaką obchodzą się z kawą i o niej opowiadają.
 
W naszej ofercie dostępna jest wyłącznie:

  • kawa świeżo palona
  • kawa speciality, czyli najwyższy jakościowo segment kawy
  • każda kawa zawiera oznaczenie gatunku, kraju pochodzenia ziarna, metody jego obróbki sposobu i daty palenia

Na Państwa życzenie chętnie opowiemy i pokażemy jak dobrze zaparzyć kawę w warunkach domowych.
Jeździ z nami zawsze zestaw małego baristy i kilka gatunków kawy.
 
Slow food, slow coffee, slow life.
 
Pan Lokalny

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl